Ohodnotenie

Toto je téma kú ktorej môžu registrovaný uživatelia písať komentáre priamo z WEB-u.

Môžte sa vyjadriť k funkčnosti dizajnu prípadne iným vlastnostiam tejto stránky. Vaše podnety zvážime a pokiaľ to bude možné zapracujeme ich to tohto WEB-u.

 

5 comentárov do Ohodnotenie

 • jardo_2002  hovorý:

  Díky za známky – už dlho som žiadne nedostal. 🙂 Ja som zodpovedný len za funkčnosť, grafika ešte nemáme, ak o niekom vieš sem s ním. Ako náhradu som použil všetko čo som našiel na nete. S tými dvoma jedničkami sa idem pochváliť synovi – porovnáme s jeho “Žiackou knižkou”. 🙂

 • Jardo_2002  hovorý:

  Tvoja ponuka je vítaná – v klanoch je nás vyše 150, keď 1 z 10 ponúkne pomoc ako ty bude WEB každý druhý deň bohatší o design, články, komentáre – čo si kto vyberie, i keď bude každý prispievať len raz za mesiac. Bližšie pokecáme na klanovom TS-ku.

 • DArtagnan75  hovorý:

  1. Provedení stránek je tragické, archaické, to je snad napsané ve Wordu. No jo, aha WordPre… bože můj….

  2. V profilu uživatele chybí zásadní věc a to je příslušnost ke klanu. To určitě zaveď do databáze, aby se pak dalo například hromadně posílat emaily všem přihlášeným členům konkrétního klanu.

  3. Důsledně zabezpeč web a databázi proti webbotům, jinak z toho bude za chvilku zdroj nákazy (znám osobně z mých vlastních webů).

  • Jardo_2002  hovorý:

   V prvom rade ďakujem za komentár po roku je to príjemné oživenie. Vecnú kritiku mám rád, hlavne keď odhaľuje skutočné problémy, ktoré nikto nechce vidieť – čo je i tvoj prípad.

   add 1) Áno tvorbu tohto Webu bol použitý Worpre…. (bez reklamy) s jedným z jeho štandardných profilov. Jeho výber bol dôsledkom požiadaviek na: cena/výkon/bezpečnosť/prideľovanie rolí – redakčný systém/údržba(čas/náročnosť/úroveň znalosti). Toto nie je komerčný Web od plateného IT odborníka iba tzv. „Verejná klanová nástenka“ na ktorú si môžu členovia klanu zavesiť čo potrebujú zverejniť. Pokiaľ poznáš niečo prijateľnejšie za túto cenu (legálne a zadarmo – ideálne redakčný systém) rád sa o tom dozviem.
   A áno niektoré články prispievatelia nahodili priamo z Wordu 🙂 To preto, že 99.9 % klanových hráčov neovláda HTML,PHP, SQL – až budem mať trochu zbytočného času tak sa na to pozriem, no nejak sa k tomu neviem dostať. Chýba nám grafik a hlavný redaktor – ja sa snažím tomu vyhýbať, pretože považujem svoj podiel, ktorým prispievam na tomto webe, za dostatočný a rád by som prenechal možnosť prezentovať sa i ostatným (preto redakčný systém).

   add 2) Výborný nápad no v našich podmienkach bude mať opodstatnenie až bude zaregistrovaných aspoň 33% klanových hráčov – registrácia a používanie tohto Webu – je dobrovoľné. Ale určite to zvážim – fajn nápad a vcelku užitočné – vďaka.

   add 3) Tento problém som riešil hneď v prvých týždňoch po spustení – dokonca sme sa dostali na black list od Googlu. Podľa ich vyjadrení sme boli obeťou a neskôr zdrojom útokov i my (asi tak 2 dni prevádzky). S tými robotmi bol problém ale DoS útoky počas CW boli horšie. V tom čase tu nebol ešte registrovaný nikto. Po dodatočnom zabezpečení servera, Webu a po reštarte databáz sa mi tento problém podarilo vyriešiť.
   Dnes t.j. 15.2.2017 oslavuje tento Web už 1 rok a zatiaľ evidujem 7485 útokov o ktorých viem. Nie sme žiadna banková inštitúcia, ale ochrana nickov a e-mailových adries by mala byť pre naše potreby dostatočná.

  • Jardo_2002  hovorý:

   Na základe Tvojho podnetu testujem nové grafické rozhranie – dúfam, že k lepšiemu 🙂

Zanechať odpoveď